REKLAMA

Karnisze sufitowe oraz maskownice karniszowe Mardom Decor

Karnisze sufitowe oraz maskownice karniszowe Mardom Decor

Urządzając swoje pomieszczenia, jesteśmy postawieni niemal przed dużym wyzwaniem. Posiadając szeroki wybór produktów, musimy wiedzieć, które z nich będą najlepszej jakości oraz które będą pasować do pomieszczenia. Produkty Mardom Decor to idealne rozwiązanie do każdego typu pomieszczeń, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Lamele ścienne – ekskluzywny dodatek wnętrz

Lamele to modny dodatek aranżacyjny, który w wyjątkowy sposób zmieni wygląd każdego wnętrza. Ich nowoczesna estetyka sprawi, że Twoja nieruchomość zyska na renomie oraz dostojności. Lamele ścienne Mardom Decor to wysoko oceniane produkty, które możemy zastosować w każdego rodzaju pomieszczeniu, dzięki wykorzystaniu w produkcji odpornego tworzywa PolyForce. Ze względu na to, idealnie odnajdą się w łazience czy kuchni. Dodatkowym atutem jest wytrzymałość materiału nie tylko na wodę, ale też promieniowanie słoneczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Lamele ścienne to wspaniały komponent dekoracyjny do salonu, na ścianę TV, przedpokoju, a także pomieszczeń użytkowych jak restauracje czy biura.

Listwy wykończeniowe

W produktach Mardom Decor znajdziemy listwy wykończeniowe spełniające dopełniania kompozycji sufitowych, podłogowych, ściennych, ale także oryginalne rozwiązania wzbogacające Twoje mieszkanie. Najwyższej jakości tworzywo bazowe – niejednokrotnie oparte na zaawansowanych pochodnych polimerów daje możliwość wdrążenia listew nawet w najbardziej wymagających wnętrzach. Dzięki solidnej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne, bez problemu zniosą uderzenia podczas odkurzania, czy zarysowania np. ostrym narzędziem. Listwy wykończeniowe to produkty wytrzymałe, a ich dodatkowym atutem jest to, że bez trudności możemy je przemalować na dowolny kolor, dopasowując je tym samym do zmieniającego się wnętrza.

Elementy dekoracyjne

Projektując swoje mieszkanie należy pamiętać, że, elementy dekoracyjne to najlepsze rozwiązanie dekoracyjne. Pełnią nie tylko walory wizualne, lecz także posiadają liczne zastosowania. Sprawdzą się idealnie jako dopełnienie kompozycji wnętrzarskich, a także jako elementy maskujące np. nierówności ścienne, kable, czy przegrody budowlane. Różnego typu kolumny, rozety czy dekory to elegancki oraz prosty sposób do zmiany swojego miejsca przebywania. Dzięki ich zastosowaniu możemy przedstawić charakter pomieszczenia, nadając mu tym samym dopełnienia i wyciszenia. Umieszczając je, zbędnym będzie dodatkowe uzupełnienie aranżacji w postaci wielu dodatków. Elementy dekoracyjne od Mardom Decor idealnie dopasują się do różnych możliwości.

Maskujące karnisze jako nowoczesne rozwiązania

Aluminiowe szyny sufitowe Mardom Decor sufitowe oraz maskownice karniszowe to pomysłowy produkt, który pomaga kreatywnie zasłonić klasyczne karnisze, nadając tym samym pomieszczeniu wyjątkowości. Oprócz pięknego wykończenia są także idealnym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń, gdzie występuje mała odległość między oknem a sufitem. Dzięki zgrabnej konstrukcji oraz uniwersalnemu wyglądowi możemy zamontować je w praktycznie każdym pomieszczeniu. Karnisze sufitowe uwydatniają charakter ozdobnych tkanin, a także doskonale uwydatniają charakter wnętrzu.

Aranżacja wnętrza z Mardom Decor

Rzeczy wyprodukowane przez Mardom Decor to niezliczone możliwości aranżacji wnętrza. Elementy dekoracyjne czy nowoczesne panele ścienne odnajdą się w wszelakiej koncepcji. Idealnie dobrany produkt sprawi, że możemy stworzyć różne kompozycje wnętrzarskie. Dodatkowym atutem jest to, że szeroka oferta oraz wysoka jakość na wiele niepożądanych czynników pozwala na wykorzystanie produktów w każdym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy jest to wilgotna łazienka, czy podatny na uszkodzenia pokój dziecięcy – produkty Mardom Decor będą służyć latami. To jeszcze nie wszystkie mocne strony. Łatwy oraz szybki montaż, a także możliwość zmiany koloru, zapewni szybką zmianę wizualną pomieszczenia, co sprawi przyjemność i oszczędność czasu.

Czytaj także